Shards of Sharn

Ciemna strona Sharn

nie wszystko złe co śmierdzi starym panem

Ankhesenamun i Alstron przesłuchiwani intensywnie w lochach Sharn, podejrzewani o szpiegostwo, może nawet o konszachty z Plugawymi. Z pomocą przybyli lojalni towarzysze z drużyny. Udało się przekonać Gwardię do pomocy Kevlaminowi. Mimo że nie byli w stanie go w pełni uleczyć ustabilizowali jego stan i zajęli się jego transportem do Istarii. Ceną za wolność więźniów była pomoc w rozwiązaniu tutejszych problemów – zaczynając od sprawdzenia osobliwych wydarzeń z jednej ze świątyń Erathis. Trzeba było zapomnieć o odniesionych podczas przesłuchań strat w honorze, godności i palcach i zacząć pracować na wolność drużyny.
W świątyni z pomocą nieoczekiwanego pomocnika – Mikela Plugawego oskarżonego o szpiegostwo w podobny sposób próbującego odkupić swe winy. Oczywisty okazał się wpływ Lloth. Po wyczyszczeniu ukrytego podziemnego poziomu z bytności sympatyków pajęczej bogini za ołtarzem Plugawy odnalazł ukryte przejście. Zaproponował towarzyszom wspólną ucieczkę, jednak Ci odmówili nie chcąc krzyżować swych losów z Plugawym.

Comments

przeroog przeroog

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.