Alstron Ningel

Description:

Jestem smukłym, ale nie wysportowany. Lekko opalony. Wiek 107 lat.

Długie wąsy i spiczasta bródka – bardzo jasne lekko opalizujące. Brak włosów na głowie. Jasno zielone oczy.

Odziany w szatę – szara szata z pasemkami srebrnych nici wyglądających jak pajęczyna.

W ręku kij z szarego drewna. Pokryty ornamentami w kolorze błękitnym.

Bio:

Jak każdy gnom prowadziłem życie wesołe i pełne zabawy. Robiłem psikusy i uwielbiałem tworzyć zabawki. Nadal potrafię robić małe mechaniczne zabawki, które bardzo przypominają prawdziwe zwierzęta.

Któregoś dnia widzieliśmy z przyjaciółmi, jak w lesie ktoś wykonywał dziwny rytuał. Jako że byliśmy młodzi i nie wiedzieliśmy nic o świecie postanowiliśmy się pobawić. Wyciągnąłem z kieszeni właśnie zrobionego małego dzika i wypuściłem go w kierunku postaci.

Okazało się że jest to jakiś Warlock, który próbuje przyzwać demona. Efektem naszego zachowania i faktu wysłania zabawki było wdarcie się demona do naszego świata. Zginęli wszyscy moi przyjaciele. Ja w ostatnim momencie zostałem uratowany przez Lorda Horendithas’a (Elf Wizard). Demon oraz Warlock, który go przyzwał złączyli się w jedno i powrócili do innego wymiaru.

Fakt psoty, która pozbawiła życia moich przyjaciół dał mi dużo do myślenia. Nadal jestem wesoły i lubię zabawki, ale staram się nie robić nic co mogłoby zrobić krzywdę moim przyjaciołom. Dlatego szkoliłem się w szkole Orzucenia. By móc bronić się przed atakami innych.

Szukam odpowiedzi na pytanie “kim była postać, która zabiła moich przyjaciół, czy ją jeszcze spotkam i jak ją pokonać”. Każdego napotkanego demona zamierzam bacznie obserwować i studiować tak, aby być przygotowanym na to jedyne spotkanie.

Alstron Ningel

Shards of Sharn przeroog gural117