Shards of Sharn

Atrakcje Khalamedy

cisza przed burzą

Podczas gdy Alstron Ningel i Moss Rasmussen próbują zrozumieć co dzieje się z Kevlaminem i dowiedzieć się jak pozbyć się nabytej w tajemniczych okolicznościach nieprzyjemności pozostali członkowie mają chwilę by odsapnąć po długiej podróży. Każde w swój sposób wykorzystuje gościnność Khalamedy.
David wybiera samotny napitek i zadumę w odosobnieniu, podczas gdy Ankhesenamun zasięgnąwszy języka na temat tutejszego półświatka porywa Fern na uciechy duszy i przede wszystkim ciała do ekskluzywnej ciasnej, ale i jak okazuje się mokrej zbroi.
Panie oddają się tam uciechom, o których z pewnością marzą klienci przybytku w biedniejszej części miasta gdzie przyjeżdżający z opóźnieniem z tylko sobie znanych powodów Evar Do’Ran efektywnie te marzenia łamie kąpiąc miecz w krwi może trochę zbyt odważnego pół-orka. tumblr_lvjgjgs8m61qbph7no1_500.jpg
Szczęśliwym trafem udaje mu się jednak znaleźć Sarkana szukającego w mieście okazji do rozsławienia swego imienia w tych stronach. Ranna jeszcze w bitwie o Cadeę Keira znajduje pomoc Istariańskich kleryków, jednak potrzebuje odpoczynku by przywrócić nodze sprawność.
Po niedługim czasie drużyna wraca do pracy – postanawiają udać się do Istarii, gdzie Ethielle – pierwsza kapłanka Bahamuta może mieć odpowiedzi, których szukają. Wybierają dłuższą drogę, by przy okazji podróży wykonać zlecenie na grasujące ostatnio podejrzanie blisko cyklopy.

Comments

przeroog przeroog

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.